Гачки — важливий елемент у любом доме. В насамперед це зручність, комфорт, сучасність і багатофункціональність.
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір, см: 6*6.5*6.5
Кріплення: дюбель
Шт/ящ: 100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір покриття | Хром |
| Тип тримача | Гачок |
| Висота | 65 мм |
| Виробник | Besser |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Місткість рушників | 2 |
| Довжина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴

