Гачки — важливий елемент у любом доме. В насамперед, це зручність, комфорт, сучасність і багатофункціональність.
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір, см: 29.5*6.5*6.5
Кріплення: дюбель
Шт/ящ: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 65 мм |
| Тип тримача | Гачок |
| Виробник | Besser |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 295 мм |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Метал |
| Місткість рушників | 3 |
| Довжина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673 ₴

