Матеріал: хромований цинковий сплав
Розмір, см: 45.5*5.5*6.5
Кріплення: дюбель
Шт/ящ: 48
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 6.5 мм |
| Тип тримача | Гачок |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 45.5 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Довжина | 5.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴

